Hello Kitty Ücretsiz Parti Seti

Yazar: 20:30:00 ,

Hello Kitty hayranları için önereceğim harika bir kaç internet sitesi var . Eğer yakında kızınızın bir doğum günü varsa beğeneceğinize eminim. İlk olarak harika bir tasarımcı olan blog yazarı Julia Guarch'ın hazırladığı konsepti incelemenizi öneririm. Yalnız bu ispanyolca bir adres olduğu için Glenda kendi blogunda Hello Kitty konseptine ingilizce olarak yer verdiği için sizi direkt oraya yönlenedireceğim. Emeğe sonsuz saygım olduğu için Julia'nın sayfasından bahsetmeden edemedim.


Julia tarafından tasarlanan  bu konsept sizce de harika değil mi?


               Hello Kitty Parti setini yüklemek için öncelikle Adobe Reader programını yükleyiniz. Hello Kitty parti setini indirmek ve çıktısını almak için tıklayınız.                                                                     Hello Kitty Şapka Hello Kitty Cupcake Kabı ve Süsü

                                                            Hello Kitty Çikolata Kabı
                                                                  Hello Kitty Parti Seti
Bilgisayarınıza öncelikle ücretsiz olarak Adobe Reader buradan yükleyiniz Adobe Reader. Daha sonrasında buradan isterseniz tüm seti bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz, çıktısını alabilirsiniz. Ücretsiz Hello Kitty Parti Seti tıklayınız.


Şişe ve Peçete EtiketleriSizin seçmiş olduğu su şişe etiketleri ve peçete etiketleri partinize renk ve farklılık katacaktır. Ücretsiz yüklenilen ve kullanılan bu ürünleri kesinlikle satmak yasaktır. 


Photoshop veya farklı bir program yardımıyla boşluklara dilediğinizi yazabilirsiniz ve fotoğraf da yerleştirebilirsiniz. Orjinal boyutu için lütfen tıklayınız.


Hello Kitty Mavi ve Pembe için tıklayınız.
Bilgisayarınıza öncelikle ücretsiz olarak Adobe Reader buradan yükleyiniz Adobe Reader. Orjinal boyutları için lütfen tıklayınız. Fotoğrafın en altında yazan Free Download yazısını tıklayarak ulaşabilirsiniz.


Cupcake Süsleri

Cupcake süsleri ve cupcake kapları doğum gününüze sizce de renk katmaz? Fotoğrafları kaydederek veya fotoğraf altındaki linkleri tıklayarak çıktıları alabilirsiniz. Satmak kesinlikle yasaktır.


           Hello Kitty Cupcake Süsleri için tıklayınız.


                                                       Çiçek Şeklinde Cupcake Süsleri için tıklayınız.
                                                      Bilgisayarınızdan çıktı alabilirsiniz.

                             


Davetiye

Hello Kitty ve Pembe severler için de indirebileceğiniz güzel davetiyeler ile sizlerleyim.


HLOOM internet sitesini tıkladıktan sonra, Download : free yazısını tıklayın ve bilgisayarınıza yükleyin. Yazıları silip davetiyenize dilediğinizi yazabilirsiniz


Sevgiler...

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazım:


Bu Yazıları da Okuyabilirsiniz

1 yorum